Konkurranse!!

Hei!

Da har jeg tenkt til ha en liten konkurranse som jeg hper det er mange som vil delta p! :)
Det dere m gjre for vre med i konkurransen er:


♦Like siden min p face Trykk HER!

♦ Skriv en kommentar slik at jeg ser at du er med! Husk skriv navn og mailen din!



S om dere vil vinne 8 Iphone 4 deksler s meld dere p!! :D
Vinneren trekkes sndag 18 november!

♥Tineaileen


  14 kommentarer p "Konkurranse!!"

Postet av: hilde sdal aasen
jeg er med <3
04.11.2012, 11:09
Postet av: charlotte bjørklund
jeg er meed :D

charlotte bjrklund

charlotte@heine.no
04.11.2012, 12:29
Postet av: ✝ Sandra Liodden
er med :) sola_sandra@hotmail.com
04.11.2012, 14:21
URL: http://solasa.blogg.no
Postet av: Ingrid Tveit <3
Jeg er med :D

hbtveit@online.no
04.11.2012, 15:59
Postet av: jenny jebsen
jennyjebsen@hotmail.com
05.11.2012, 16:09
Postet av: Ane Haaland
ane_haaland@hotmail.com <3 hehehe
05.11.2012, 16:09
Postet av: Kine Solvang
Lenge siden Tine !! Savner deg !

Skader ikke prve right ?

Kine Solvang Tellnes

Kinetellnes@hotmail.com
05.11.2012, 16:11
Postet av: Pia
Pcv@live.no
05.11.2012, 16:16
Postet av: Tine Martinessen
utrolige fine deksler akuratt snne jeg nsker meg.

du har utrolig fin blogg<3
05.11.2012, 16:21
Postet av: Tine Martinessen
Tine.2000@hotmail.com
05.11.2012, 16:49
Postet av: Sarah
Jeg er med! Har likt siden :-D

Sarah Kjnsvik

sarah-christina@hotmail.com <3
05.11.2012, 16:54
URL: http://sach.blogg.no/
Postet av: Nicoline
Er med! Har likt siden :)

Nicoline Lseth Moland

nicoline10@live.no
05.11.2012, 18:55
Postet av: Milena
Milena Hadgu

milenahadgu@hotmail.com
13.11.2012, 18:45
URL: http://www.cheer4life.blogg.no
Postet av: julie uleberg
elsker bloggen
19.11.2012, 08:08

Legg igjen en kommentar:

Navn:
Husk meg?
E-post:

Bloggadresse:

Kommentar:


Designet er laget av HELEN - paperfly


Navn: Tine Alieen
Alder: 17 r
Litt om: Hei, jeg er fra Oslo! Jeg driver med cheerleading og det betyr alt for meg!



arkiv

  • November 2012
  • Juni 2012
  • Januar 2012
  • Desember 2011

  • kategorier

  • Blogg

  • lenker

  • blogg.no
  • F din egen blogg!

  • designet er laget av:

  • Helen

  • hits